מובילים את מהפכת ההתחדשות העירונית

החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל היא חברת יזמות ובניה מקבוצת החברות המצליחות: החברה להתחדשות נתניה ו-1909TLV. בראש הקבוצה עומדים 2 יזמי נדל״ן מנוסים ומוכרים: מר דוד בנינו ומר מנשה זוארץ. החברה הטביעה את חותמה במשך שנים בפרויקטים מובילים של שימור, חידוש והשבחת מבנים ושכונות בישראל, וגם כיום היא עומדת מאחורי פרויקטים משגשגים של התחדשות עירונית בתל אביב, נתניה, רחובות, אשקלון וערים נוספות.

מעירים את העיר.
מובילים את מהפכת ההתחדשות העירונית בישראל.

חידוש שכונות ובניינים בעיר והענקת צביון אחיד ומודרני משפרים את איכות החיים של התושבים, ומאפשרים חווית מגורים איכותית ונעימה יותר. כיום, ערים רבות בישראל עודן סובלות מהיעדר אחידות בשכונותיהן ובנראותן: לצד מגדלי יוקרה חדשים עומדים בניינים מתקלפים וישנים אשר אינם הולמים עוד את איכות החיים הראויה לתושב הישראלי במאה ה-21. מהפכת ההתחדשות העירונית אותה מובילה החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל מבקשת ״להעיר את העיר״: לצבוע את ערי ישראל בצבע חדש תוך הסתכלות אמיצה קדימה, אל העתיד.

יוצרים ובונים  ב י ת
בין עובדי החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל נמנים טובי המהנדסים, האדריכלים, היועצים והמנהלים בארץ, המבטיחים השלמת פרויקטים באיכות הגבוהה ביותר בשוק תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים, שמירה על סטנדרטים מצוינים וכמובן – מבלי לשכוח ולו לרגע אתכם, הדיירים. החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל שואפת לתת ללקוחותיה, לאורך כל הדרך, תחושה של ״בית״: להסביר, ללוות, לייעץ, לתמוך ולהיות שם בשבילכם, תמיד.

אמינות ויציבות כמצפן
כאמור, אחד העקרונות המנחים של החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל היא רווחת הדיירים. ובכך, איננו מתכוונים רק לשינוי הוורוד שמובטח לכם, אלא גם לדרך עצמה ולתהליך כולו. כחברה, אנו מתחייבים לליווי צמוד ואישי של לקוחותינו המבוסס על שקיפות, פתיחות ואמון מלא, וזאת ע״י:

* משרדי החברה פזורים ברחבי הארץ ופתוחים תמיד לכל לקוח.
* היצמדות קפדנית לכל דרישות המוסדות ושירות כן של אינטרס הדיירים, לרבות שימוש בתקן 21, אשר אוכף זאת ומגן מפני פגיעה של אחד הצדדים.
* הפקדת מפקח על כל פרויקט שלנו לאורך כל ימי הבניה.
* הענקת ערבויות חוק מכר בגובה שווי דירת התמורה לכל הלקוחות.
* מתן מענה לכלל האוכלוסיות גם בשפות זרות, לרבות אנגלית, צרפתית, רוסית ואמהרית.